די ג׳יי אסף אלפסי

די ג׳יי אסף אלפסי. זה האיש שאתם רוצים שינצח על החתונה שלכם. הכל התחיל איי שם בשנת 2003 בהיותו בן 8 קיבל את הפלטת דיג'יי הראשונה ליום הולדת ומאז הכל היסטוריה. האיש מאחורי המותג אסקול, מפיק מוסיקלי, מנגן על כמעט כל כלי נגינה אפשרי. סאונדמן במופעי לייב, מאסטר בקריאת קהל, תאורן בדימוס ובשנים האחרונות גם מומחה בשיווק ויצירת תוכן. זה בדיוק התכונות של המולטי-טאלנט-דיג'יי שאתם רוצים בחתונה שלכם! עם ניסיון של שנים במועדוני לילה ואירועי יוקרה, אסף פשוט יודע לייצר אווירה! להתאים את השיר הנכון לרגע הנכון. ובזכות רפרטואר וטעם מוסיקלי רחב תהיו בטוחים שזו תהיה התאמה מדויקת. אין ספק שניסיונו הרב בזכות הכניסה לתחום המוזיקה בגיל צעיר ושילוב של גילו הצעיר גם היום. מביאים לרחבת הריקודים תשלובת של דיג'יי שהוא פצצת אנרגיה & סופר מקצועי ומדויק & סאונדים חדשניים ומרגשים & ניסיון אדיר בקריאת קהל
שיהפכו את החתונה שלכם למסיבה הכי שווה בעיר

הדי ג׳יי המושלם לאירוע שלך

מפיק ויוצר מוזיקה אמרנו? לאסף יש פרוייקט מוסיקלי בסגנון Melodic Deep House תחת שם הבמה Assino. היתרון הברור בבחירת DJ שהוא גם Producer הוא הראייה השונה שבה הם שומעים ורואים מוסיקה. דמיינו שאתם מפתחי-רכב. איש מהצד רואה תוצר גמור, 4 גלגלים, מרכב, כנ"ל לגבי מוסיקה. פשוט שומע שיר בית פזמון ולחן. בזמן שאתם רואים את כל החלקים אותם הרכבתם לפרטי פרטים. ככה דיג'יי שהוא גם מפיק שומע מוסיקה, הוא יודע ממה מורכב השיר. מתי נכנסת העליה, מתי הכי נכון לשלב את השיר הבא באיזה ברייק ובדיוק באיזה נקודה. יתרון נוסף מעבר לדיוק הבלתי יאומן בבחירת השירים ושילובם. הוא היתרון שתשמעו סאונדים חדשניים ומרגשים או במילה אחת – Unique. הרי מי מאיתנו לא אוהב להיות ייחודי? מי מאיתנו אוהב להראות אותו דבר? מי מאיתנו רוצה שהחתונה שלנו תשמע בדיוק כמו כל חתונה אחרת? כאן נכנס האקס-פקטור המשמעותי בבחירת דיג'יי שהוא גם מפיק לעומת דיג'יי שמנגן מוזיקה מוכנה שגם אתם יכלתם להוריד ברשת.

זוכרים תאורן בדימוס? בחרנו גם את השורה הזאת להסביר. בעולם ההגברה יש את האמרה הידועה שכל תאורן הוא דיג'יי וכל דיג'יי הוא גם תאורן. אווירה היא שילוב של מוזיקה מתאימה שמתנגנת עם תאורה מדויקת.
במקרים של אולמות אירועים מכובדים שמכבדים בתאורן מקצועי אפשר להפסיק לקרוא כאן. בשאר המקרים שהתאורן הוא נער תיכון חביב שבא להשלים הכנסה ולאכול סטייק. כאן נכנס אלמנט הדיג'יי-תאורן-מקצוען. דיג'יי מנוסה כמו די ג׳יי אסף אלפסי יידע לשלהב ולהצית את האש של את אותו תאורן חביב ולנצח איתו ביחד על החתונה שלכם.

מחפש/ת די ג׳יי לאירוע הבא שלך?

נשמח לשמוע ממך!

אודות